^Góra strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zdjęcia zbiorowe

Zdjęcia zbiorowe

"Kolędowanie Hej kolęda, kolęda"

Dnia 15 stycznia 2020r w przedszkolu zapanował radosny i niepowtarzalny nastrój podczas Wspólnego kolędowania. Wybrane dzieci z oddziałów wraz z rodzicami zaprezentowały kolędy i pastorałki. Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości, było wzmocnieniem więzi miedzy rodzinami a przedszkolem. Po występach wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i słodki batonik. Uroczystość "Kolędowania" zorganizowały i poprowadziły panie: Agata Chodubska, Aneta Herdon i Dorota Krajewska.

Czytaj więcej: "Kolędowanie Hej kolęda, kolęda"

Jasełka 2019

Dnia 18 grudnia 2019r. odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka przygotowane przez Panią Annę we współpracy ze wszystkimi grupami. Dzieci z każdego oddziału zaprezentowały własne inscenizacje w postaci wierszy oraz piosenek i wspólnie spędziliśmy ten przedświąteczny czas.

Czytaj więcej: Jasełka 2019

Koncert Charytatywny

7.12.2019 r. odbył się Mikołajkowy koncert charytatywny dla Oskara chorującego na dystrofię mięśniową. 
Nasze przedszkole reprezentowaly dzieci z oddzialu III i IV.
Przedszkolaki zaprezentowała się z piosenką „ ......”. Pamietajmy ze warto pomagac .

Czytaj więcej: Koncert Charytatywny

Światowy Dzień Praw Dziecka

W Dniu Praw Dziecka dzieci z naszego przedszkola brały udział w Marszu Przedszkolaków, który swój finał miał w Parku Miejskim, gdzie dzieci wypuściły w powietrze niebieskie balony - symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, których prawa nie są respektowane. W tym dniu przedszkolaki na zajęciach dydaktycznych dowiedziały się też co to Konwencja Praw Dziecka oraz jakie mają prawa i obowiązki. Kolorem przewodnim tego dnia był kolor niebieski.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Praw Dziecka

Copyright © 2013. - 2015 - MPS Nr 4 Mława Rights Reserved.