^Góra strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zdjęcia zbiorowe

Zdjęcia zbiorowe

Wieczorek poezji

28 listopada w naszym przedszkolu odbył się „Wieczorek poezji”, podczas którego aktorami, były nie tylko dzieci , ale też ich rodzice oraz nasi absolwenci. 

Wykonawcy zaprezentowali wiersze i pieśni ojczyste wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów . Utwory w wykonaniu dzieci i rodziców wzbudziły ogromny aplauz i wywołały gromkie brawa wśród słuchaczy. Zaprezentowane zostały piękne wiersze i pieśni ukazujące miłość do Naszego kraju. Dzięki takim wydarzeniom dzieci mają możliwość rozwinięcia swoich umiejętności recytatorskich, aktorskich, muzycznych. Przede wszystkim był to czas poświęcony poznawaniu piękna naszej ojczyzny.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom , absolwentom za udział i zaangażowanie. Zachęcamy do udziału w innych uroczystościach organizowanych przez nasze przedszkole.
Wystąpili: 
Dzieci z oddziału IV SŁONECZNIKI, 
Jaś Lewandowski z rodziną, Marika Szykowska z mamą, 
Miłosz Grzybicki z tatą,
Paweł Kowalski z mamą,
Tomasz Skolimowski z tatą,
Cecylia Gąsienica -Marcielnik z mamą,
Lena Gorczyca z mamą,
Filip Gołębczyk z mamą,
Aleksander Jasiński z rodziną,
Zosia i Mikołaj Duchna z mamą, 
Maria i Hubert Gawklikowscy.

Chcemy również podziękować Państwu Wrońskim ,właścicielom kwiaciarni ANANDA za ufundowanie kwiatów.

Uroczystość zorganizowały nauczycielki oddziału IV : Aneta Herdon, Izabela Jeziorska,Agata Chodubska.

Czytaj więcej: Wieczorek poezji

Wycieczka do Olsztyna

Odział III , IV i XI 15 listopada był na wycieczce w Olsztynie na Rewii na lodzie. Widowisko oparte jest na jednej z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci pt." Królowa śniegu" Doskonała i oryginalna warstwa muzyczna, choreografia pełna popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie – bogata warstwa scenograficzna, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne. 

Czytaj więcej: Wycieczka do Olsztyna

Polska Moja Ojczyzna

30 października 2018r. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 4 odbył się konkurs międzyoddziałowy „Polska Moja Ojczyzna” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W konkursie brały udział reprezentanci z oddziałów dzieci 4, 5, 6 latków. Głównym celem konkursu było utrwalenie wiadomości dotyczących naszego kraju ojczystego Polski, w trakcie którego uczestnicy układali Godło Polski z puzzli, odpowiadały na zagadki słowne, odśpiewały hymn i wykonały prace plastyczną. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Konkurs przygotowały i poprowadziły panie: Agata Chodubska, Aneta Herdon i Izabela Jeziorska. Dziękujemy organizatorkom.

Czytaj więcej: Polska Moja Ojczyzna

Copyright © 2013. - 2015 - MPS Nr 4 Mława Rights Reserved.