^Góra strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zdjęcia zbiorowe

Zdjęcia zbiorowe

Pomocna Dłoń

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Pomocna dłoń”

7 lutego w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ,,Pomocna dłoń” organizowanego przez zespół Przedszkolnego Klubu Wolontariatu. Celem konkursu było propagowanie i przybliżenie idei wolontariatu, kształtowanie właściwych postaw wobec osób chorych i potrzebujących oraz rozwijanie kreatywności i wyobraźni twórczej u dzieci.

Konkurs był skierowany do dzieci 5 i 6-letnich. Do jury wpłynęło 8 prac, które wyróżniały się oryginalnością, pomysłowością a także ciekawą interpretacją tematyki. Podczas rozstrzygnięcia konkursu przedszkolaki poznały znaczenie słowa ,,wolontariat/wolontariusz”, obejrzały krótki film o tym , w jaki sposób można pomagać chorym i potrzebującym a także wzięły udział w scenkach dramowych przy okazji ucząc się pozytywnych zachowań.

Następnie Pani dyrektor wręczyła uczestnikom dyplomy i nagrody za udział w konkursie. I miejsce otrzymali: Zofia Duchna, Mikołaj Duchna, Nadia Gadomska, Nikola Oleksiak, Franciszek Jabłonowski i Janina Strzelec. Wyróżnienie: Zuzanna Jakubiak i Zuzanna Szamborska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że w naszym przedszkolu dzieci chętnie biorą udział w akcjach opartych o ideę wolontariatu.

Czytaj więcej: Pomocna Dłoń

Wizyta Policji Ferie

W pierwszym tygodniu ferii 13.02.2020r. odbyło się spotkanie z policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. W trosce o bezpieczeństwo dzieci podczas czasu wolnego Panie policjantki zwróciły uwagę na właściwy ubiór dostosowany do pogody, bezpieczne zabawy na dworze i śniegu oraz prawidłowe korzystanie ze sprzętów sportowo- zimowych. Dziękujemy za ciekawe spotkanie i miło spędzony czas.

Czytaj więcej: Wizyta Policji Ferie

"Kolędowanie Hej kolęda, kolęda"

Dnia 15 stycznia 2020r w przedszkolu zapanował radosny i niepowtarzalny nastrój podczas Wspólnego kolędowania. Wybrane dzieci z oddziałów wraz z rodzicami zaprezentowały kolędy i pastorałki. Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości, było wzmocnieniem więzi miedzy rodzinami a przedszkolem. Po występach wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i słodki batonik. Uroczystość "Kolędowania" zorganizowały i poprowadziły panie: Agata Chodubska, Aneta Herdon i Dorota Krajewska.

Czytaj więcej: "Kolędowanie Hej kolęda, kolęda"

Jasełka 2019

Dnia 18 grudnia 2019r. odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka przygotowane przez Panią Annę we współpracy ze wszystkimi grupami. Dzieci z każdego oddziału zaprezentowały własne inscenizacje w postaci wierszy oraz piosenek i wspólnie spędziliśmy ten przedświąteczny czas.

Czytaj więcej: Jasełka 2019

Copyright © 2013. - 2015 - MPS Nr 4 Mława Rights Reserved.